Перший СервісЦентр МВС нового зразка відкриють влітку

0
477

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів, що перехід від колишніх МРЕВ до нових сервісних центрів МВС ще не завершився і до сих пір в відомствах проводилася підготовка до головних змін – вивчалися «схеми», а також проводилися кадрові чистки. Наступним етапом реформи стане відкриття влітку цього року в Києві першого -центру МВС нового типу.

«У цьому році ми презентуємо і, сподіваюся, в значній мірі завершимо справжній перехід від МРЕВ до сервісних центрів. До сих пір йшло «генеральне прибирання» – когось виганяли, вивчали всі схеми і так далі, а зараз ми сконцентруємося і дамо по ним «залповий постріл». Перший сервісний нового типу ми відкриємо влітку в Києві, щоб знову-таки кожен міг подивитися, як це буде функціонувати»

Міністр також нагадав, що крім виконання традиційних функцій МРЕВ – реєстрації транспортних засобів, видачі водійських посвідчень і іншого, сервісний центр нового типу буде також видавати довідки про несудимість і займатися реєстрацією зброї. Однак для цього Верховна Рада ще має прийняти новий закон.

 

Джерело: Укрінформ

Читайте також:   Сервіс Яндекс.Таксі запрацював в Дніпрі

Напишіть відгук