Перший український досвід еко таксі став успішним

0
230

Єдина в Україні служба таксі, повністю укомплектована електромобілями, – «Оксі-Таксі» – підвела підсумки першого півріччя роботи. Загальний пробіг машин автопарку за цей період склав більше 1 млн. км. Оцінити переваги електрокарів і широкий спектр додаткових послуг за цей час змогли 200 000 пасажирів.

В автопарку «Оксі-Таксі» сьогодні 30 електромобілів, серед яких , NV 200 (мінівен) і легендарна Tesla Model S 90D – найбезпечніший в світі за стандартами американської National Highway Traffic Safety Administration. До кінця 2016 року в планах компанії розширити автопарк до 60-ти електромобілів.

«Ми створили сучасну службу таксі, головними цінностями якої є високий рівень сервісу і турбота про довкілля, – поділився Олександр Вовк, керівник і власник групи компаній «Оксижен Груп», в структуру якої входить «Оксі-Таксі». – найпрогресивніших мегаполісах світу вже існують «електротаксі». Ми раді, що завдяки нашим спільним зусиллям Київ поповнив цей список».

Завдяки екологічності електрокарів автопарк служби запобіг викидам близько 500 тонн СО2 в атмосферу. У штаті компанії офіційно оформлені понад 100 професійних водіїв.

«Серед 300 київських служб таксі всього 10 мають власний автопарк. А це несе певні ризики для пасажирів, – додав Олександр Вовк. – Ми створили службу таксі, де комфорт і безпека – пріоритет. Ми залучаємо до роботи тільки офіційно оформлених водіїв із значним досвідом, наші автомобілі обладнані відеореєстраторами, кожен пасажир застрахований».

Серед переваг служби «Оксі-Таксі»:

  • безшумність електрокарів;
  • підігрів всіх сидінь і кондиціонер;
  • безкоштовний Wi-Fi і планшет для комфортного використання під час поїздки;
  • термінал з чеком для розрахунку банківською карткою Visa/Master Card;
  • для дітей: дитяче крісло «автоняня», з допомогою якої можна відправити дитину в школу, не турбуючись про її безпеку в дорозі.
Читайте також:   Tesla випустила за тиждень 5000 електрокарів Model 3

У найближчих планах компанії – поповнення автопарку до 100-150 електромобілів в першому кварталі 2017 року. Служба «Оксі-Таксі» розпочала свою роботу у Києві в квітні 2016 року. Компанія працює офіційно і має всі необхідні ліцензії на здійснення перевезень.

Велике значення в службі надається безпеки клієнтів. Всі водії служби проходять ретельну перевірку перед оформленням на роботу, а перед виходом на зміну – обов’язковий медичний огляд. обладнані відеореєстраторами, які фіксують події як зовні, так і всередині таксі, а всі пасажирські місця застраховані. З 1 грудня 2016 року служба таксі переходить на базові тарифи, а також поповнює свій автопарк мінівеном Nissan NV 200 на 6 пасажирів.

Служба «Оксі-Таксі» – частина групи компаній «Оксижен Груп», в сферу діяльності якої входять продаж електромобілів (дилерський центр), сервіс (сервіс-центр), створення і розвиток інфраструктури зарядних станцій, надання послуг пасажирських і вантажних перевезень електрокарами.

Місія Oxygen Group – створити моду і сформувати ринок електромобілів в Україні.

Компанія ставить перед собою завдання до 2020 року зайняти лідируючу позицію на ринку (не менше 25-30%) у кожному з напрямків бізнесу в галузі електромобілів.
Джерело: АвтоУа

Напишіть відгук