Peugeot показав інтер’єр нового покоління

0
221

Незабаром шанувальники інтер’єру автомобілів i-Cockpit зможуть милуватися другим поколінням розробки французьких інженерів і дизайнерів. Справа в тому що, швидше за все, новий 3008, прем’єра якого відбудеться в цьому році, імовірно, в рамках Паризького автошоу, отримає саме оновлений i-Cockpit другого покоління.

А поки керівництво марки вирішило розсекретити основні деталі свого нового інтер’єру. Судячи з опублікованих знімках, інженери розвинули концепцію, реалізовану в першому його поколінні. Новий i-Cockpit отримає винесену вище звичайного приладову панель, але при цьому трохи нижче буде розташовано рульове колесо, скошене в верхній частині заради того, щоб не закривати водієві панель приладів. Сама ж приладова панель – повністю цифрова. А точніше, це 12,3-дюймовий кольоровий екран. Управління мультимедійними та іншими функціями здійснюється за допомогою 8-дюймового сенсорного екрану.

Також стало відомо, що в список оснащення потрапили музична система, декоративне підсвічування з двома режимами роботи, ароматизатор і сидіння з функцією масажу.

Читайте також:   Ford відкликає 350 тисяч позашляховиків і вантажних авто

Напишіть відгук