Під Києвом почалося будівництво майданчиків динамічного зважування

0
38

На під’їзних дорогах до української столиці будуть побудовані шість майданчиків для зважування автомобільного транспорту всіх видів у русі.

Як повідомили в прес-службі «Укравтодору», 6 майданчиків для автоматичного динамічного зважування будуть побудовані за 7 місяців на під’їзних трасах до Києва М-06, М-03, М-01, М-05, М-07. За найближчі два-три роки цей пілотний проект буде розширений по всій країні.

В цілому в Україні буде побудовано 200-250 подібних пунктів. Проект, який носить назву “Впровадження інтелектуальної транспортної системи в Україні”, буде реалізований в рамках угоди про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Раніше, в грудні 2018 року, Київ запустив в роботу другий комплекс зважування вантажівок. У перший же день його роботи було виявлено кілька десятків порушників. Цього року Україна здійснить закупівлю 78 комплексів контролю ваги великотоннажного транспорту. Закупівля буде проведена на підставі схвалення Кабміном використання в країні міжнародного сертифіката зважування.

Джерело

Читайте також:   Інфографіка: як «завтра» будуватимуть українські дороги

Напишіть відгук