Пішохідні переходи звільнять від бруківки

0
54

В Україні планують зробити зручними пішохідні переходи. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

За його словами, часто в історичних і центральних районах багатьох українських міст на вулицях мощення виконано з грубоколотого каменю. Але на пішохідних переходах такий тип покриття є дуже незручним для пересування.

“Тому є пропозиція внести в ДБН рекомендації щодо зміни типу покриття таких пішохідних переходів на альтернативні матеріали – це може бути та ж бруківка, але дрібна, або штучна плитка. Такі зміни сприятимуть облаштування реального універсального простору, доступного для кожного: батьків з маленькими дітьми в колясках, людей з інвалідністю, які пересуваються на візках, людей похилого віку, пішоходів з валізами та інших”, – зазначив він.

Крім цього, пропонується також удосконалити вимоги щодо ширини пішохідної та інших зон тротуару, визначити параметри максимально допустимого спотворення пішохідного шляху, передбачити меншу висоту бордюрів на житлових вулицях, в житлових і пішохідних зонах тощо.

Джерело

Читайте також:   Соціальна акція Renault "Тиждень Землі"

Напишіть відгук