Побоювання автовласників на сервісному центрі

0
115

Згідно з даними , проведеного агентством «АВТОСТАТ», лише 44% автовласників не мають жодних побоювань, віддаючи свій автомобіль на сервісний . Три чверті з них (75%) відповіли, що повністю довіряють сервісному центру офіційного дилера. А кожен четвертий (25%) сказав, що не має побоювань, тому що «записується до свого (знайомому) майстрові, що працює на сервісі».

Для з’ясування причин недовіри автовласників сервісним центрам офіційних дилерів (яких виявилося більше половини з опитаних – 56%) був запропонований ряд варіантів відповідей, причому респонденти могли вибрати декілька з них. Склалася наступна картина.

Найпоширеніша відповідь, серед тих, хто чекає каверзи на автосервісі – «Побоююся, що мене введуть в оману і нав’яжуть додаткові роботи» (64%). Варіанти побоювань «Працівники сервісу некомпетентні і не зможуть якісно провести ТО / ремонт» і «Будуть встановлені і використані неякісні деталі / матеріали при ТО» набрали 44% і 42% відповідно.

При цьому кожен третій (36%) автовласник з опитаних, які не довіряють автосервісу, побоюється, що на сервісі можуть замінити якісні деталі його автомобіля на неякісні / зношені. Крім того, 30% побоюються, що залишаться без автомобіля на тривалий час, а кожен п’ятий (22%) боїться, що некомпетентні працівники сервісу можу пошкодити його автомобіль.

Такі результати були отримані в ході щорічного дослідження «Уподобання російських покупців на автомобільному ринку» , проведеного агентством «АВТОСТАТ» у листопаді 2014 року. У дослідженні взяло участь близько 2000 власників нових (до 5 років) автомобілів 31 найбільш популярного бренду. Рівень довіри до сервісних центрів по конкретних брендам можна подивитися в рейтингу , опублікованому минулого тижня.

«АВТОСТАТ»

Читайте також:   Влітку вантажівкам обмежать свободу пересування по Україні

Напишіть відгук