Погані дороги? Проголосуй під петицією до президента!

0
122

25000 підписів необхідно для того, щоб Президент України розглянув можливість збільшення обсягів фінансування дорожньої галузі, що дозволить капітально відремонтувати 169 тис. км автодоріг.

Відповідна електронна петиція – «Створити Державний дорожній фонд і підвищити рівень фінансування доріг до нормативного рівня» була розміщена в спеціальному веб-сервісі офіційного -представництва Президента.

«Створити захищений Державний дорожній фонд з чітко визначеними цільовими джерелами, які будуть спрямовуватися виключно на розвиток і утримання доріг, забезпечить з боку громадськості за використанням цих коштів за розробленими вченими методиками і процедурами та поетапно збільшувати фінансування доріг до науково-обгрунтованого рівня», – основні пропозиції, викладені у зверненні.

За підрахунками «Укравтодору», для того, щоб привести автомобільні дороги загального користування лише державного значення у нормативне експлуатаційний , потрібно, по меншою, міру 500 млрд. грн. Адже в прив’язці до цін 2015 орієнтовна нормативна вартість будівництва 1 кілометра автомобільної дороги І-ї категорії становить від 70 до 100 млн. Грн., Реконструкції – 40-80 млн. Грн., Капітального ремонту 20-30 млн. Грн., Поточного середнього ремонту – 8-12 млн. грн.

Читайте також:   Українські розробники почали збір коштів на випуск електричних Lanos

Напишіть відгук