Поліцейські обшуки у штаб-квартирі компанії Opel

0
122

Німецька поліція прийшла з обшуками до штаб-квартири компанії Opel. Представник бренду підтвердив цю інформацію. «Opel підтверджує, що прокуратура Франкфурта проводить розслідування у рамках попереднього розгляду у справі про шахрайство з шкідливими викидами на заводах в Рюссельсхаймі та Кайзерслаутерні», – йдеться в заяві німецького бренду. У той же час, компанія відмовилася коментувати деталі розслідування, заявивши, що співпрацює з владою. Компанія наполягає, що всі її автомобілі повністю відповідають екологічним нормам.

Раніше видання Bild повідомило про обшуки в рамках дизельного скандалу, які ведуться під контролем прокуратури Франкфурта та кримінальної поліції федеральної землі Гессен. За непідтвердженою інформацією, мова йде про 95 тисяч автомобілів моделей Insignia, Zafira і Cascada, в блоках управління яких могло бути встановлено програмне забезпечення, що занижує показники шкідливих викидів.

Нинішній власник компанії Opel, французька PSA Group відмовилася від коментарів. Зазначені моделі автомобілів були розроблені і випущені на ринок в той час, коли Opel був власністю американського концерну General Motors.

Джерело

Читайте також:   Mercedes показала інтер'єр першого електрокроссовера

Напишіть відгук