Поліція почала рейд з виявлення непристебнутих пасків безпеки

0
147

З 12 по 18 листопада в Україні проходить акція підтримки безпеки руху «Не ігноруй ремінь безпеки!». Про це повідомили в прес-службі «Укртрансбезпеки».

Цього тижня поліція буде зупиняти водіїв і штрафувати у разі, якщо ремінь безпеки буде непристебнутий. Це торкнеться водіїв не тільки легкових автомобілів, але і всіх без винятку перевізників.

«По-перше, потрібно забезпечити жорсткий контроль за дотриманням всіма учасниками дорожнього руху вимог чинного законодавства, попередньо прописавши на законодавчому рівні механізми невідворотності адекватного покарання за порушення правил, а по-друге, за допомогою превентивних заходів домогтися кардинальної зміни свідомості громадян. Саме для цього і потрібні такі комплекси заходів в масштабах всієї країни», – зазначив генеральний директор Директорату з безпеки на транспорті Міністерства інфраструктури України Михайло Ноняк.

Це вже другий етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.

Відзначимо, що влітку цього року парламент прийняв рішення про підвищення суми адміністративного штрафу за їзду без паска безпеки. Стягнення зросло у 17 разів і досягла 600 гривень.

Джерело

Читайте також:   Chevrolet підготував спецверсію позашляховиків Tahoe і Suburban

Напишіть відгук