Поліція відправить на ремонт близько 40% київських патрульних «Пріус»

0
169

На даний момент ремонту підлягають 90 автомобілів патрульної поліції Києва, що становить 38% всього автопарку служби. Про це повідомляється в обгрунтуванні тендерної процедури, оголошеної на сайті держзакупівель.

У документації зазначено, що на даний момент у розпорядженні патрульної поліції Києва мається 235 гібридів Prius. МВС повідомило, що різному ремонту, у тому числі кузовному, підлягають 90 автомобілів. «Ця обставина привела до того, що патрульна служба Києва не може використовувати практично 40% автомобілів, у зв’язку з чим вирішила оголосити тендер на технічне обслуговування та машин», – повідомляє агентство Українські новини. Очікувана вартість послуг складає 7.3 млн. Гривень.

Як повідомлялося раніше, програма обміну екологічних квот України на японські гібриди Toyota Prius для поліції вже завершилася. У 2015 році за японські гроші МВС України були передані та переобладнані 348 нових хетчбеків.

Крім цього в жовтні Міністерство внутрішніх справ замовило для потреб патрульної поліції 192 автомобіля Renault Dokker і 104 примірника Renault Duster. Машини були закуплені в одного постачальника за результатами тендеру. На даний момент вони ще не передані поліції і знаходяться на стоянці дилерського центру.

Читайте також:   У ніч на суботу, патрульні Львова склали 15 протоколів за керування транспортними засобами в стані сп'яніння

Напишіть відгук