Поліція закликала перевзуватися

0
216

За прогнозом Гідрометцентру в найближчі дні в Україні очікуються несприятливі погодні умови: зниження температури, дощі та мокрий , на дорогах можливе утворення ожеледиці. Управління безпеки дорожнього руху Нацполиции рекомендує своєчасно потурбуватись про заміну «гуми» на зимову.

Крім заміни шин рекомендує перевірити гальма, зовнішні світлові прилади, справність склоочисників, системи обігріву та охолодження. Під час руху в умовах недостатньої видимості крім загальноприйнятих правил — пристебнутих ременів безпеки і дотримання швидкісного режиму, слід відмовитися від ризикованих маневрів, а також рухатися з включеним ближнім світлом фар або протівотуманкамі.

«Національна поліція України звертається до водіїв із закликом бути максимально уважними та обережними під час погіршення погодних умов, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Не нехтуйте власною безпекою і безпекою пасажирів, уважно слідкуйте за прогнозами синоптиків. Якщо під час руху ви побачили, що хтось потрапив у скрутне становище через негоду, зверніться за допомогою до аварійних служб або зателефонуйте на «102»

Джерело: Прес-служба Управління безпеки дорожнього руху Національної поліції

Читайте також:   Двадцятка нових моделей від Audi вже у найближчі сім років

Напишіть відгук