Поліція збільшує кількість TruCam на дорогах

0
62

Контроль безпеки, та наповнення бюджету за рахунок пристроїв для вимірювання швидкості TruCam на дорогах України триває. У поліції повідомили що кількість приладів і «точок контролю» найближчим часом буде збільшено.

З 1 грудня патрульна поліція використовуватиме ще шість додаткових пристроїв TruCam. Відповідно збільшиться і кількість місць, де патрульні фіксуватимуть швидкість руху вже з понеділка (03.12.2018).

До списку включені додаткові ділянки автодоріг з підвищеним рівнем аварійності.
Їх ви можете побачити нижче. В оновленій таблиці вони позначені червоним кольором.

“Для допитливих ще раз наголошую, що всі прилади TruCam, якими користуються патрульні поліцейські, вже пройшли повірку та отримали експертний висновок ДССЗЗІ.
Пріоритетом патрульної поліції є не покарання якомога більшої кількості порушників. Наша головна мета — навчити водіїв безпечно їздити! Тому дотримуйтеся ПДР і не порушуйте швидкісного режиму”, -написав перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у Facebook.

За даними поліції починаючи з 16.10.2018 і по сьогодні, складено вже понад 13000 матеріалів за перевищення дозволеної швидкості руху. Але приблизно половина водіїв не оплачує штрафи за перевищення швидкості.

Джерело

Читайте також:   До уваги водіїв! Обмеження руху в чотирьох областях України! (станом на 18.00)

Напишіть відгук