Поліції Німеччини заборонили сканування номерних знаків

0
39

Федеральний конституційний суд Німеччини заборонив в федеральних землях Баварія, Гессен і Баден-Вюртемберг встановлювати і використовувати на автомагістралях стаціонарні і мобільні камери для сканування номерних знаків проїжджаючих машин. Про це інформує інтернет-ресурс Autobild.

Такі пристрої на німецьких автомагістралях почали встановлювати з 2004 року. Дані автоматично потрапляють до поліції, де порівнюються з базою даних розшукуваних з тієї чи іншої причини машин. Німецькі правоохоронці тз її допомогою знаходять викрадені автомобілі. Якщо збігів номерного знака в поліцейській базі даних не знайдено, то інформація про нього автоматично приділяється. Якщо програма виявляє збіг, то поліція вживає відповідних заходів.

На автомагістралях Баварії у 2016 році було 19 стаціонарних і 2 мобільні камери. У підсумку в тому ж році в цій федеральній землі відсканували понад 8,9 мільйонів автомобільних знаків.

Тепер влада Баварії, Гессена і Баден-Вюртемберга повинна демонтувати всі подібні пристрої, оскільки «німці мають законне право вільно їздити по країні, не наражаючись на реєстрацію та контроль з боку держави».

Джерело

Читайте також:   Byton M-Byte йде в серію

Напишіть відгук