Поплавський позбувся двох АЗС на 46-му кілометрі траси Київ – Одеса

0
133

АЗС «ПММ», що належить Михайлу Поплавському продала дві автозаправні станції на трасі Київ-Одеса. Їх викупила «БРСМ-Нафта», яка повідомила про розширення своєї мережі.

Артист і політик Михайло Поплавський позбувся двох АЗС на 46-му кілометрі траси Київ – Одеса. Зазначені станції є дзеркальним комплексом на території придорожніх ресторанів Поплавського. За інформацією OilNews , «ПММ» (ініціали Поплавського Михайла Михайловича) вирішив розпродати непрофільний бізнес в 2014-му році.

Мережа «ПММ» включає 5 АЗС, розташованих на Одеській трасі. Вона будувалася разом з ресторанами Поплавського в першій половині 2000-х, однак разом з появою великих мережевих гравців (WOG, OKKO, SOCAR), невелика заправна мережу занепала.

Група «БРСМ-Нафта» володіє в Україні 147 АЗС і чотирма нафтобазами. Мережа належить на паритетних засадах колишньому міністру енергетики та вугільної промисловості Едуарду Ставицькому і його партнеру Андрію Бібі. Активне зростання «БРСМ» розпочався в 2011 році, за три роки мережа зросла в 6 разів.

Читайте також:   Volkswagen почав випробування нового Golf

Напишіть відгук