Порушникам парковки почали роздавати спеціальні бланки

0
124

Оригінальний спосіб профілактичної роботи з водіями, які порушили правила паркування , почали проводити інспектори ДАІ Черкаської області.

Щоб навчити водіїв порядку, Державтоінспекцією Черкаської області впроваджено нововведення: кожен автомобільний патруль, який заступає на службу, відтепер має спеціально розроблені бланки для водіїв, які порушують правила парковкі. Для профілактичної роботи були залучені і місцеві представники ЗМІ. Найбільша кількість порушень в ході спільного рейду правоохоронців та журналістів черкаських телекомпаній було виявлено біля магазину «Делікат», на бульварі Шевченка та близько ТПЦ «Любава». За словами інспекторів ДАІ, вони неодноразово зверталися до місцевої влади про виділення додаткових місць для паркування біля даних торгових точок, проте чіткої відповіді так і не отримали.

Як роз’яснив старший інспектор з особливих питань черкаської Державтоінспекції, підполковник міліції Олег Ергаки, накласти штраф на водія заочно, тобто при при відсутності його в автомобілі неможливо, тому на лобовому склі його транспортного засобу патрульні залишають письмове попередження на спеціальному бланку. Другий його примірник передається до чергової частини УДАІ, де дані порушника вносяться в спеціальну базу даних. Якщо потрапляв у поле зору правоохоронців більше трьох разів з аналогічним попередженням, на його власника чекає вже адміністративна відповідальність. Штраф за вказане становить від 250 до 340 грн.

Читайте також:   Porsche представила 680-сильний Panamera Turbo S E-Hybrid

Напишіть відгук