Послуги BlaBlaCar в Україні стануть платними

0
228

Відомий інтернет- з пошуку попутників (райдшерінговий ) BlaBlaCar в Україні планує стягувати з пасажирів плату в розмірі до 20% від вартості поїздки. Про це повідомила менеджер з комунікацій та PR BlaBlaCar в Україні Юлія Крупенко.

“Розмір комісії буде залежати від визначеного маршруту та складе до 20%, а загальна середня вартість поїздки для пасажира залишиться нижче, ніж квитка на автобус або потяг. Для автовласників сервіс залишається безкоштовним”

Крупенко зазначила, що стягувати плату зі своїх пасажирів BlaBlaCar почне через кілька місяців, що передбачає ідентифікацію через платіжні інструменти. Отримані кошти BlaBlaCar розраховує направити в розвиток сервісу та впровадження нових технологічних рішень.

“Такий принцип вже працює практично у всіх західноєвропейських країнах і дає нам можливість розвивати сервіс в інтересах всіх користувачів, впроваджувати інновації і затребувані рішення”

В першу чергу, BlaBlaCar планує впровадити нові рішення в області безпеки і ефективності сервісу. Зокрема, за словами Крупенко, в деяких країнах BlaBlaCar впровадив додаткові механізми онлайн-перевірки користувачів через документи, що засвідчують особу.

“Наприклад, в Туреччині нещодавно почала працювати ідентифікації користувачів через урядове API, а в Індії – через скан документів, що засвідчують особу. Природно, надані копії документів не видно користувачам, але в профілі з’являється позначка, що людина надала свої ID, і довіру до такого користувача, відповідно, вище”

Згідно з даними Крупенко, BlaBlaCar в Україні вже веде переговори з декількома компаніями з приводу технології верифікації користувачів через документи, проте подробиці поки не повідомляються.

Нагадаємо, найбільший в світі райдшерінговий сервіс BlaBlaCar вийшов на український ринок на початку 2014 року, купивши вітчизняний стартап “Подорожник”. Станом на вересень співтовариство попутників BlaBlaCar перевищує 35 млн осіб в 22 країнах світу. При цьому кількість користувачів, що використовують сервіс BlaBlaCar на мобільних пристроях, перевищує 21 млн.

Напишіть відгук