Постачальник компонентів Volkswagen відкрив нове виробництво на Тернопільщині

0
602

В місті Чортків Тернопільської області відбулося офіційне відкриття за участю президента України нового підприємства «СЕ Борднетце-Україна». На виробничому майданчику налагоджено виготовлення кабельно-провідникової продукції для концерну .

«Коли було вирішено, що нове буде в Чорткові, і ще нічого не було, ніхто не вірив, що в грудні підприємство запрацює, і буде створено 500 нових робочих місць, а з 2018 року їх число перевищить 2 тис. у березні (инвестору) був переданий «Агромаш», і тут був тільки вітер, не було стін, одні руїни і ті, хто приїхав сюди, в тому числі представники «Ауді», думали, що нічого не буде. Але об’єднання потенціалів українських, німецьких, японських інвестицій зробили свою справу», – заявив Петро Порошенко на церемонії відкриття нового підприємства.

Про підготовку до відкриття нового підприємства стало відомо в березні цього року. Чортківська міськрада передала 4.8 га території заводу «Агромаш» в оренду на 49 років компанії «СЕ Борднетце-Україна» . На першому етапі реалізації проекту (2016 рік) було заплановано будівництво логістично-виробничої та адміністративно-побутових площ і створення 1 тис. Робочих місць.

«СЕ Борднетце-Україна» засноване міжнародною компанією Sumitomo Electric Bordnetze в 2006 році. Перше підприємство групи в Україні було відкрито в с. Байківці Тернопільської області. Завод є системним розробником і постачальником продукції для автомобілів концерну Volkswagen.

Нагадаємо, у вересні у Львівській області відбувся другої черги заводу японської компанії Fujikura, а 13 грудня в Чернівцях було відкрито нове підприємство компанії «Аутомотив Електрик Україна» (створено за участю німецької групи Prettl). Зазначені підприємства випускають електрокабельну продукцію для автовиробників. Крім того в серпні в Бродах Львівської області почалося будівництво третього заводу ДП «Електроконтакт Україна», що належить французькому концерну Nexans.

Читайте також:   Audi RS6 отримає двигун від Lamborghini Urus

Джерело: Інтерфакс-Україна

Напишіть відгук