Потурбуйтесь про двигун

0
183

Двигун – “серце” автомобіля. Часта і тривала експлуатація без регулярного технічного огляду, незадовільна якість наших шляхів негативно впливають на стан і експлуатації двигуна. Що необхідно робити, щоб якнайдовше експлуатувати не вдаючись до ремонту чи заміни цього важливого агрегату.

Обкатка двигуна проходить у заводських умовах, але перші 2-3 тис. км необхідно поберегти машину, уникаючи надмірних навантажень. В цей період спостерігається підвищена витрата палива. Особливо небезпечне в цей період перегрівання двигуна. Після завершення обкатки рекомендовано замінити фільтр і масло.

Збереже у доброму стані ваш двигун оптимальний режим роботи. Мається на увазі скорочення роботи двигуна на холостому ходу і час прогрівання холодного мотора. Високі оберти шкодять цілісності і працездатності не лише деталей двигуна, але й механізму автомобіля взагалі.

Для сервісного обслуговування двигуна використовуйте лише ті технічні рідини, що рекомендовані автовиробником. Паливо невизначеної якості на наших АЗС з невідомою кількістю сірки й інших агресивних сполук у складі негативно впливають на тривалість ефективної роботи. Боротися з цим можна лише скороченням періоду між технічним обслуговуванням транспортного засобу. Варто також не ігнорувати сезонну заміну масел, це також позитивно діє і на економічність двигуна.

Регулярний профілактичний огляд і обстеження не повинні обмежуватися лише заміною фільтру і масла. Періодично треба перевіряти/міняти свічки запалення,промивати систему вприскування, просто знімати показники з працюючого мотора.

Вчасно виявлені і усунені проблеми подовжать життя вашого двигуна.

Читайте також:   Зарядка електромобіля, чи все так просто, як здається?

Напишіть відгук