Працівники ДАІ Луганщини провели тестування учасників дорожнього руху

0
168

03 червня 2015
Днями працівники ДАІ міста Старобільськ Луганської області провели для водіїв та пішоходів невеличке тестування зі знань правил поведінки в складних ситуаціях на дорозі.
У школярів розпочалися найбільш тривалі канікули. У цей час на дорогах більшає юних велосипедистів і пішоходів. Саме тому профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму дуже важлива, особливо під час літніх канікул, коли у дітей з'являється багато вільного часу.
У ці дні працівники ДАІ не перестають нагадувати водіям і пішоходам не тільки про те, що необхідно навчати малюків правилам безпеки дорожнього руху, а й самим бути гідним прикладом для наслідування в дотриманні Правил дорожнього руху.
Учаснику акції пропонувалася певна транспорту та пішоходів на аркуші паперу. При цьому необхідно позначити уявному пішоходу найбільш безпечний шлях з пункту «А» в пункт «Б». Приємно відзначити, що діти часом вибирали більш правильне рішення, ніж дорослі. Ніхто з громадян не залишився байдужим, деякі учасники тестування навіть просили повторити міні-іспит, сподіваючись вже цього разу не допустити помилки.
Правоохоронці впевнені, що всі ці заходи принесуть свої результати, а також допоможуть суттєво знизити кількість дорожньо-транспортних пригод за участю дітей. А це свідчить про те, що на наших дорогах буде безпечним і комфортним.
 
Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України
(за інформацією прес-служби
ДАІ Луганської області)

Читайте також:   У Києві презентували систему швидкісного автобусного сполучення BRT

Напишіть відгук