Працівники ДАІ Луганщини проводять перевірки правомірності експлуатації реєстраційних номерів

0
115

13 травня 2015
На Луганщині працівники Держаавтоінспекції проводять цільові заходи з виявлення та припинення фактів використання номерних знаків, встановлених з порушенням вимог Правил дорожнього руху.
Неодноразово правоохоронці фіксували випадки, коли транспортні засоби, якими незаконно заволоділи або використовуються з протиправною метою, пересуваються по території України з прикритими номерними знаками популярними на сьогодні наклейками і написами.

При цьому водії таких транспортних засобів, намагаючись уникнути перевірки, представляються представниками громадських або військових формувань.
Для проведення заходів також задіяні працівники Центрів надання адміністративних послуг, пов'язаних з використанням транспортних засобів, для оперативної звірки даних автомобілів по базах ДАІ.
З початку проведення цих заходів інспектори ДАІ склали 65 протоколів стосовно водіїв, які намагалися приховати державний номер на своїх автомобілях, чим порушили вимоги Правил дорожнього руху.
За вказані порушення передбачено штраф у розмірі від 170 до 255 гривень. За повторне вчинення цього порушення протягом року передбачена відповідальність згідно зі статтею 121 частини 7 КпАП України у вигляді штрафу в розмірі від 255 до 510 гривень або громадських робіт терміном від 30 до 40 годин з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.
 
Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України
(за інформацією прес-служби
ДАІ Луганської області)

Читайте також:   В Україні стартував продаж оновленого Infiniti QX50

Напишіть відгук