Правила миття автомобіля

0
174

Брудний автомобіль не прикрашає свого хазяїна. Тому варто приділяти достатньо уваги для підтримання чистоти. Особливо враховуючи, що бруд руйнує лакофарбове покриття – і це призводить до виникнення іржі і поширення корозії.

Як часто варто мити автомобіль? Це залежить від погоди і доріг, по яким ви їздите. Коли ваш маршрут обмежений міськими асфальтованими дорогами, а погода скупа на , то одного разу на місяць для відвідування автомийки буде достатньо. Але коли ви частіше пересуваєтеся сільськими грунтовими дорогами, та ще й додають бруду, мити своє прийдеться частіше.

Питання мийки можна вирішити самотужки. Для цього варто запам’ятати декілька правил і дотримуватися їх у процесі миття, щоб не завдати шкоди кузову автомобіля.

1. Спочатку підготуйте інструменти і засоби для миття. Оберіть автошампунь, який задовільняє ваші потреби. Для миття краще використовувати щітку з м’яким ворсом. Відмовтеся від ганчірок і поролонових губок, в них затримуються дрібні сміттинки, які можуть подряпати поверхню кузова.

2. Для миття автомобіля бажано використовувати теплу воду, це дасть кращий результат. Полийте автомобіль водою з шланга для кращого відкисання бруду.

3. Наступний крок – нанесення миючого розчину, починаючи з даху кузова. Старанно працюємо щіткою, не забуваючи її виполіскувати.

4. Добре змийте миючий розчин, витріть кузов насухо за допомогою спеціальних серветок. Бережіть автомобіль від прямих сонячних променів.

Читайте також:   Прем'єри «АвтоКрАЗ»: нові моделі для армії і «цівільних»

Напишіть відгук