Президента просять дозволити фіксацію порушень ПДР громадянами

0
218

На сайті президента України зареєстрована електронна петиція про «розгляд справ про адміністративні у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, які зафіксовані громадянами України». Фотографії і відеозаписи з порушеннями пропонується передавати безпосередньо в админпрактику патрульної поліції для подальшого розгляду.

У запропонованому доповненні до статті 279-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення зазначено, що матеріали відеофіксації або фотофіксації порушень, поданих громадянами України, повинні відображати повну картину порушення дорожнього руху, а також місце здійснення правопорушення.

«У разі невідповідності зазначеним вимогам громадянину може бути відмовлено у прийнятті матеріалів. Відмова прийняття матеріалів може бути оскаржена в суді»

Автор звернення до президента також пропонує передавати докази порушень в поліцію особисто, або поштою на електронних носіях інформації, по електронній пошті, а також завантажувати на спеціальний сайт.

Петиція №22/022225-еп зареєстрована 15 березня. Для розгляду петиції президентом, звернення повинні підтримати не менше 25 тисяч громадян у строк не більше трьох місяців з дня публікації.

Читайте також:   У Мукачеві прокурор на Ford Fiesta зніс металеву огорожу, тікаючи від поліцейських

Напишіть відгук