Проблема паркування в Рівному на контролі працівників ДАІ

0
144

06 травня 2015
Поставити своє авто в обласному центрі, особливо в середмісті вдень − непросто. Місць катастрофічно не вистачає. Тож водії, не зважаючи на немалий за паркування в забороненій зоні, залишають авто, де доведеться. Працівники Державтоінспекції зазначають − можуть притягнути до відповідальності водіїв, лише якщо застануть порушника на місці скоєння правопорушення.
У соціальних мережах продовжують з’являтися транспортних засобів, водії яких порушують правила зупинки та стоянки.
«Кожен факт порушення працівниками ДАІ береться до уваги і проводиться детальна перевірка», − наголошує начальник управління Державтоінспекції Рівненщини Олександр Семенюк. − Варто зазначити, що лише протягом минулого місяця інспекторами ДАІ області складено понад 150 адмінпротоколів на водіїв, які порушили правила паркування», − додає полковник міліції.
Працівники Державтоінспекції Рівненщини продовжують виявляти та документувати факти порушення правил зупинки та стоянки водіями транспортних засобів.
Вкотре звертаємо увагу на те, щоб притягнути водія до  адміністративної відповідальності по фото, яке викладене в мережі Інтернет, працівникам Державтоінспекції необхідні наступні дані:
Дата порушення
Час порушення
Місце порушення
Чіткий номерний знак автомобіля
Контактний телефон свідка (особи, яка сфотографувала порушення), щоб у подальшому інспектори ДАІ мали змогу звернутися до нього для отримання пояснень.
Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України
(за інформацією прес-служби
ДАІ Рівненської області)

Читайте також:   Seat першим в Європі запровадить голосового помічника Amazon Alexa в свої авто

Напишіть відгук