ProPILOT Park: інтелектуальна система автопаркування

0
146

Новий Nissan LEAF – найпопулярніший із доступних електромобілів – буде оснащуватися системою автоматичного паркування автомобіля ProPILOT Park. Про це розповів виробник, зробивши акцент на тому, що LEAF перший в модельному ряду, на який вона буде встановлюватися.

Таким чином компанія Nissan втілює в життя свою обіцянку зробити доступними передові технології для власників масових, доступних за ціною моделей. Розробка системи ProPILOT має на меті зробити процес водіння ще більш приємним та підвищити його безпечність.

Ця система бере на себе всю відповідальність за паркування транспортного засобу, звільняючи водіїв від прийняття складних рішень. ProPILOT Park гарантує, що водій зможе припаркувати в будь-якій ситуації і зробить це бездоганно.

Автомобіль оснащений ультразвуковими датчиками і камерами, саме вони і керують його пересуваннями на паркувальному майданчику. При цьому абсолютно не важливо, це паралельна, діагональна або перпендикулярна , здійснення її переднім чи заднім ходом. Система зможе вміло припаркувати автомобіль не тільки на спеціально пристосованих для цього паркінгах або автостоянках, але і впорається з цим складним завданням навіть на вузьких міських вуличках.

Принцип роботи простий: коли система активована, водієві залишається тільки спостерігати за процесом, не торкаючись ні керма, ні педалей.

Джерело: Nissan

Читайте також:   «Київавтодор» запланував капітальний ремонт Голосіївської площі в Києві

Напишіть відгук