PSA Group і Dongfeng Motor випустять масові електромобілі

0
343

Нові електрокари від французько-китайського альянсу автовиробників будуть базуватися на спеціальній платформі. Автомобілі на електричній тязі B- і C-класів почнуть надходити в продаж в 2019 році під марками , Citroen, DS і Dongfeng. Про це було оголошено в рамках презентації нового плану розвитку об’єднання Dongfeng Citroen Automobile.

Електромобільні платформа DPCA буде називатися e-CMP ( Common Modular Platform). В її основу будуть закладені конструкторські рішення модульної архітектури CMP, чия розробка стартувала в квітні 2015 року. Остання, в свою чергу, буде застосована в таких моделях як Peugeot 208, Citroen C3 і Citroen C4 Cactus нових поколінь.

В альянсі Dongfeng Peugeot Citroen Automobile розраховують, що до 2020 року виручка підприємства перевищить 100 млрд юанів – близько $ 15.4 млрд., а автомобілів зросте на 30% в порівнянні з нинішніми показниками.

Раніше PSA Group оголосила про намір випустити 26 нових легкових моделей і 8 комерційних автомобілів протягом наступних п’яти років. У числі новинок будуть 7 заряджають від побутової електромережі гібридів і 4 повністю електричних автомобіля.

Джерело: PSA Group

Читайте також:   Верховна рада прийняла за основу законопроект про ліквідацію МРЕВ

Напишіть відгук