PSA Peugeot Citroën планує повернутися в Північну Америку

0
254

Концерн PSA #Peugeot #Citroën розглядає можливість виведення на північноамериканський бренду DS. Для французького автогіганта таке рішення може стати одним з найважливіших проектів останніх років, оскільки останній Citroen був проданий в США в 1974 році, а марка Peugeot пішла звідти в 1991 році.

Про намір PSA Peugeot Citroën переглянути свою глобальну стратегію глава компанії Карлос Таварес повідомив на початку березня на автосалоні в Женеві. Пізніше керівник бренду DS Ів Боннефонт розповів додаткові подробиці німецькому виданню Automobilwoche. Топ-менеджер уточнив, що концерн вже виконав основну частину програми реструктуризації і тепер настав «наступного великого кроку». Логічним вчинком, додав він, могло б стати повернення в Північну Америку з автомобілями преміум-сегменту.

Вихід на ринки США і Канади буде непростим завданням, оскільки в даний час у PSA ні в Америці, ні дилерській мережі, ні автоскладальних заводів, відповідно весь ланцюжок відносин з клієнтами необхідно буде вибудовувати з чистого аркуша, а машини доведеться імпортувати з інших країн. «У PSA можуть виникнути проблеми через ціноутворення. У решти (європейських марок) там є власні заводи. Audi, BMW, Mercedes-Benz випускають машини в Америці», – пояснив Automotive News колишній співробітник представництва PSA в США Річард Луцки.

Незважаючи на те, що автомобілі французького концерну вже давно не продаються в Америці, офіційне представництво компанії в Детройті було закрито лише в 2013 році. За словами Луцки, компанія завжди слідкувала за змінами в екологічному законодавстві та місцевих стандартах, очікуючи вдалого моменту для повернення.

В даний час автомобілі DS офіційно представлені тільки в Європі і в Китаї. Відокремився від Citroen суббренд має намір випустити до 2020 року шість нових моделей, всі вони спочатку проектуються для глобальних продажів. Остаточне рішення про подальший розвиток марки буде прийнято 5 квітня на чергових зборах ради директорів PSA Peugeot Citroën.

Напишіть відгук