Рада дозволила інвалідам отримувати у власність пільгові автомобілі

0
223

Депутати спростили процедуру отримання автомобілів інвалідами та членами їх сімей. Вони зможуть безкоштовно отримувати у власність автомобіль, після завершення десятирічного терміну експлуатації і виданий їм на пільгових умовах або в якості гуманітарної допомоги.

Відповідно до прийнятого законопроектом №2777, інвалід, а також законний представник недієздатного інваліда, зможуть отримати у власність автомобіль після 10 років експлуатації. Зазначена поширюється на машини, які були передані в користування безкоштовно, на пільгових умовах або в якості гуманітарної допомоги.

Як пояснюється в супровідній записці до законопроекту, зараз інваліди можуть користуватися пільговим автомобілем протягом 10 років. Однак для заміни машини на нову після закінчення десятирічного періоду старий транспортний засіб необхідно здати на металобрухт. При цьому в деяких регіонах просто відсутні такі пункти прийому машин.

«Прийняття зазначених змін надасть можливість за бажанням інваліда або члена його сім’ї отримати автомобіль, який експлуатувався їм більше 10 років, у власність безкоштовно, в порядку, визначеному Кабінетом міністрів України», – зазначено в документі.

Джерело: rada.gov.ua

Читайте також:   У Китаї представлений електрокроссовер з запасом ходу більше, ніж у Тесли

Напишіть відгук