Рада найближчим часом розгляне закони про безпеку на дорогах

0
229

Верховна рада України найближчим часом розгляне законопроекти про безпеку на дорогах. Про це повідомив спікер парламенту Андрій Парубій, передає прес-служба ВР.

Голова Ради зазначив, що законопроекти з цієї сфери вже пройшли комітети й будуть розглянуті парламентом найближчим часом.

“По ряду питань, що стосуються безпеки на дорогах, ми поки з главами комітетів склали загальний план на осінь, коли і який блок буде стояти на розгляді. І одним з найближчих повинен бути блок питань правоохоронної діяльності, в якому два або три питання щодо збільшення штрафів і встановлення необхідної апаратури для фіксації швидкості”, – сказав Парубій.

Спікер також нагадав про спільний з Кабінетом міністрів план законів, необхідних для виконання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

“На сьогодні вже 21 закон готовий. Я буду наполягати, щоб кожного тижня по кілька законів ми могли ставити на порядок денний. Кожен з них вимагає широкої дискусії, але я впевнений, що це повинно бути одним з прерогативних напрямків, які ми повинні проводити”, – зазначив він.

Нагадаємо, комітет рекомендує Раді підвищити штрафи за ігнорування ременів безпеки. Як повідомлялося раніше, у Верховній раді зареєстрували законопроект №8492, який передбачає збільшення штрафів за ігнорування ременів безпеки з 51 до 850 гривень.

Джерело

Читайте також:   В Одесі та Львові розпочато набір в патрульну службу

Напишіть відгук