Рахункова палата перевірить якість ремонту місцевих доріг в 2019 році

0
244
Ямковий ремонт доріг

Рахункова палата України у 2019 році здійснить перевірку якості ремонту доріг місцевого значення, здійсненого за рахунок бюджетної субвенції. Про це заявив голова Рахункової палати Валерій Пацкан.

“Рахункова палата наступного року планує перевірити ефективність використання коштів на ремонт доріг не тільки загальнодержавного, але й місцевого значення. Оскільки на це виділяється значний обсяг субвенції з держбюджету”, – сказав Пацкан.

Він нагадав, що відомство вже проводить аудит ремонту доріг загальнодержавного значення в трьох областях: Дніпропетровській, Хмельницькій та Закарпатській областях. І його результати будуть оприлюднені вже в кінці листопада.

За словами голови Рахункової палати, аудит в цих областях зумовлений низкою чинників: на ремонт було виділено значний обсяг коштів, існують проблеми з вибором підрядників, а також є неефективний розподіл бюджетних коштів і розпорошення їх на невеликі ділянки. У той же час в ЗМІ все частіше з’являється інформація про значні недоробки облавтодорів.

“У деяких областях – Миколаївській, Київській, Житомирській – обсяг ремонтних робіт ледь перевищив 20%. Гроші на ремонт доріг виділяються, а через недбалість деяких місцевих чиновників доріг так і немає”, – сказав Пацкан.

Чиновник нагадав, що цього року на дорожні проекти було виділено з держбюджету майже 48 млрд грн, з яких понад 11 млрд грн – субвенція на місцеві дороги.

“На наступний рік Кабмін закладає ще більше коштів. І вкрай важливо, щоб вони ефективно використовувалися. І ми готові допомогти уряду у цьому питанні”, – підсумував голова Рахункової палати.

Джерело

Читайте також:   Electric Marathon +2016 стартує зі Львова

Напишіть відгук