Ремонт міжквартальних проїздів у Києві завершать до листопада

0
178

Київська влада виділила 200 млн гривень на ремонт міжбудинкових і міжквартальних проїздів. Під час відновлювальних робіт змінюватися буде не тільки асфальт, але й люки, бордюри, а також опори освітлення.

Комунальне підприємство «Київавтодор» планує відремонтувати до листопада 2015 469 міжбудинкових і міжквартальних проїздів. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов. За його словами, ремонтні роботи проводяться по всьому місту, зокрема на вул. Закревського 85-А-85Б відновлено 1500 кв м проїжджої частини і 750 кв м тротуарів, 18 люків та 7 нових стічних колодязів, також встановлені нові бордюри.

Крім того на вул. Газопровідної розширена проїжджа частина і облаштована дощова каналізація, встановлені 46 нових опор освітлення. На даний момент ведеться прокладка кабелів і благоустрій території. На цей об’єкт з бюджету виділені 30.8 млн грн.

Цього року також планується капітальний ремонт проїжджої частини та тротуарів на проспекті Перемоги, де зараз ведеться ремонт двох шляхопроводів біля станції метро Святошин. Також планується продовження облаштування дороги в бік станції метро Берестейська.

«Реконструкція двох послідовно розташованих шляхопроводів з посиленням несучих конструкцій підвищить безпеку руху та збільшить пропускну спроможність. Ми подбаємо про наявність на проспекті Перемоги пандусів і необхідних занижень на шляху людей з обмеженими можливостями. Для прихильників здорового способу життя зробимо нові велосипедні доріжки », – додав Ніконов.

kievcity.gov.ua

Читайте також:   Во Львове выпустили новый троллейбус

Напишіть відгук