Renault-Nissan і Daimler займуться самохідними автомобілями та батареями

0
89

Співпраця Renault-Nissan і Daimler може в подальшому поширитися на розробку технологій для акумуляторів і автономних автомобілів, а також на мобільні сервіси, повідомили компанії.

«У той час як індустрія знаходиться в процесі трансформації в галузі зв’язку, автономних автомобілів, підключених сервісів, є багато напрямків для співпраці наших структур», – заявив на прес-конференції в Парижі глава альянсу Renault-Nissan Карлос Гон (Carlos Ghosn).

Співпраця може принести користь, якщо компанії займуться різними напрямками в розробці батарей і об’єднають результати своїх досліджень, оскільки галузь прагне поліпшити хімічну структуру батарей для електромобілів, повідомив голова правління Daimler Дітер Цетше (Dieter Zetsche).

Карлос Гон також відзначив зростання попиту в індустрії на електричні автомобілі. «Чим вище ціна на нафту, тим більше аргументів буде у вас на користь електромобілів», – сказав він, додавши, що нестача акумуляторних батарей і електродвигунів означає, що автомобільна промисловість не в змозі задовольнити попит на автомобілі з нульовим рівнем викидів, а ціна нафти в короткостроковій перспективі продовжить своє зростання.

Джерело

Читайте також:   Погані дороги? Проголосуй під петицією до президента!

Напишіть відгук