Renault змінив одну букву в новій версії Captur

0
192

Компанія # офіційно підтвердила появу нового компактного кросовера, який будуть випускати на московському заводі спеціально для російського ринку. Фактично, це технічно спрощена версія європейського #Captur на платформі #Dacia. Навіть ім’я нової моделі залишилося майже оригінальним, але з іншого першою літерою – #.

Як пояснили у «Рено», інша буква в назві повнопривідної моделі була обрана за результатами опитування російських клієнтів. «До» асоціюється з ключовими характеристиками автомобіля: Kaptur – це якісний, комфортний і красивий кросовер», – сказано в повідомленні компанії. Судячи з першої фотографії новинки, а також короткого проморолику, стилістично модель буде схожа на європейський Captur, який також продається на українському ринку. Інші подробиці стануть відомі ближче до дати офіційної прем’єри, наміченої на 30 березня.

Раніше Відомостями стало відомо, що замість шасі Renault Clio, як у «європейця», в основу новинки лягла платформа B0, яка також використана в моделях , Logan і Sandero. Джерела видання також вказували на те, що зовнішні відмінності європейської та російської версій будуть мінімальними. Скільки буде коштувати поки невідомо, але очікується, що вона буде дорожча, ніж Duster.

Джерело: Відомості

Читайте також:   На українському авторинку змінилися лідери продажів

Напишіть відгук