Ринок б / у автомобілів пішов «у відрив» від первинного

0
161

У той час як нових автомобілів тільки почав показувати перші ознаки пожвавлення (жовтень став найкращим місяцем з продажу в 2015 році), уживаних машин стрімко нарощує кількість угод. У порівнянні з аналогічним місяцем 2014 кількість продажів б / в машин в Україні зросла в два рази. Більше того, позитивна тенденція спостерігається з самого початку року.

Українська «вторинка» в жовтні не тільки подолала за кількістю ув’язнених угод показники торішнього жовтня, але і виросла на 126%. Фактично, в звітний місяць на ринку старих автомобілів встановлено рекорд останніх двох років. При цьому за 10 місяців 2015 року цей сегмент автомобільної торгівлі зріс за обсягами на 64% в порівнянні з аналогічним показником 2014 року. Про це свідчить статистика Авто-Консалтингу.

Також показово, що кількість угод з б / у автомобілями по Україні перевищило в 50 000 машин на місяць (легкові і легкі комерційні автомобілі). Також поступово змінюються переваги українських автомобілістів. Все менш популярні автомобілі виробництва країн СНД, а їх місце займають іномарки в традиційному розумінні цього слова. За статистикою, ВАЗи поки ще лідирують на ринку через свою поширеності, але кількість перепродажів машин цієї марки стабільно знижується.

За даними джерела, в жовтні найпопулярнішим старим автомобілем на вторинному ринку став ЗАЗ Lanos з показником 1152 угоди. Серед легких комерційних автомобілів наймасовішою моделлю став Volkswagen Transporter з результатом 1 119 автомобілів. Найбільшою популярністю зараз користуються машини віком 8 – 10 років. У жовтні їх продажі збільшилися в 3 рази.

Читайте також:   Скільки переплачують українські водії за літр бензину?

Напишіть відгук