Робомобілі займуть 40% ринку нових автомобілів

0
343

Автомобілі із засобами самокерування до середини наступного десятиліття займуть 40% в загальному обсязі нових легкових транспортних засобів, що випускаються в глобальному масштабі.

«До 2025 року обсяг продажів автономних машин перевищить 40% світового ринку легкових автомобілів. Ринок безпілотних транспортних засобів збільшиться з поточних $ 1,3 до $ 84 млрд., а продажі автономних автомобілів в абсолютних значеннях досягнутий 36 млн. штук», – наголошується в дослідженні Frost & Sullivan.

Швидкому розвитку глобального ринку робомобілів сприятимуть декілька факторів. Це впровадження технологій мобільного зв’язку 5G, які забезпечать малі затримки, високу швидкість передачі даних і велику щільність підключення пристроїв на одиницю площі. Комерційне розгортання мереж п’ятого покоління почнеться до кінця поточного року.

Виведенню автономних автомобілів на ринок посприяють засоби штучного інтелекту. Вже до 2020 року автовиробники зможуть створити пов’язану екосистему, в якій транспортний засіб буде самостійно навчатися, використовуючи хмарне сховище даних.

Джерело

Читайте також:   Для чого об'єдналися Geely і Mercedes-Benz

Напишіть відгук