Робот буде читати вам вголос новини, поки ви за кермом

0
147

Популярний сервіс Pocket на днях отримає оновлення: робот буде читати вголос ваші збережені новини, поки ви керуєте автомобілем.

Для користувачів iOS і Android Pocket додав “більш людяний голос”, здатний читати новини через гучний зв’язок. Користувачі можуть отримати доступ до цієї функції, натиснувши на новий значок прослуховування у верхньому лівому кутку.

“У вас з’являться власні підкасти. Додавання цієї функції – значний крок для додатка для читання”, – заявив генеральний директор Pocket Нейт Вайнер. – “Не завжди людина може читати новини, сидячи в одній руці з телефоном, а в іншій – з чашкою чаю або кави. У нас є робота, діти, школа … Нова функція дозволяє слухати новини, де б ви не були і що б ви не робити – водили машину, йшли пішки, готували їсти чи працювали”.

У компанії заявили, що щодня в додатку зберігають більше 2 млн новин і книг, а користувачі витрачають в середньому близько 16 хвилин на читання.

Pocket оновили додаток, зробивши його більш відповідним інтересам читача – на основі того, що вони зберегли. Крім того, ввели нові шрифти і теми.

Джерело

Читайте також:   В Україні продовжили пільги на ввезення електромобілів

Напишіть відгук