Російський цар отримає новий автомобіль на початку 2018 року

0
279
Для перевезення перших осіб російської імперії в рамках проекту «Кортеж» буде побудовано кілька тисяч авто за платників податків.

Гараж особливого призначення, який забезпечує пересування президента Росії, отримає перші автомобілі проекту «Кортеж» в кінці 2017 – початку 2018 року. Відразу після того як з конвеєра зійде перша партія таких машин. Про це розповів глава Мінпромторгу Денис Мантуров. Загальні інвестиції в «Кортеж» оцінювалися в 22-24 млрд руб. ($ 320-350 млн.) Але після девальвації рубля в кінці 2014 року глава Мінпромторгу Денис Мантуров заявляв, що інвестиції в можуть вирости на 15-20%.

 

Міністр додав , що в перший рік буде випущено 200 машин. Всі вони будуть зібрані на базі Центрального науково-дослідного автомобільного і автомоторного інституту (НАМИ).

Проект «Кортеж» передбачає створення російського виробництва автомобілів для перевезення перших осіб держави. У 2016 році на проект виділено 3,7 мільярда рублів ($ 54 млн.). Крім того, за словами Мантурова, йдуть переговори з Міноборони, яке зацікавилося броньованими позашляховиками.

В рамках реалізації проекту «Кортеж» були розроблені чотири типи автомобілів – лімузин, седан, позашляховик і мінівен. За словами Мантурова, лімузин вже близько року проходить випробування, в квітні почнуться краш-тести для седанів. До 2020 року планується збільшити партії до 4-5 тисяч машин кожного типу.

Читайте також:   Peugeot приступила до тестів хетчбека 208

Напишіть відгук