SAIC виводить на ринок новий електричний фургон для комерційного сегмента

0
61

Електрокари стають невід’ємною частиною китайського авторинку. На сьогоднішній день приблизно 51% всіх світових продажів електрокарів і гібридів припадають на автовиробників з КНР.

Місцеві бренди і концерни активно розвивають сегмент електрокарів, і SAIC готовий вивести на ринок новий фургон EV30. Попри те, що в продажу автомобіль з’явиться вже в середині січня 2019 року, виробник не розкриває ні подробиці силової установки, ні ємності батареї.

Однак прес-служба вже розповіла, що легкий комерційний фургон буде пропонуватися в кількох варіантах з максимальною дальністю ходу на повному заряді до 300 км. Особливістю моделі стане основа нової лінійки електрокарів, побудованих на повністю новій платформі, ймовірно з широкими можливостями по модульній модифікації. Крім цього, автомобіль має повністю алюмінієвий кузов, що дозволяє йому значно знизити масу, а також підвищити надійність.

Вартість моделі поки не повідомляється.  Та й за межі Китаю SAIC EV30 навряд чи вийде в доступному для огляду майбутньому.

Джерело

Читайте також:   Nissan розсекретив дизайн нового позашляховика Terra

Напишіть відгук