СБУ розкрила схему легалізації вкрадених в «ЛНР» автомобілів

0
211

Служба Безпеки України заблокувала схему легалізації з метою перепродажу автомобілів, вкрадених на непідконтрольних українській владі територіях Луганської області. У нелегальній схемі був задіяний співробітник київського управління ДАІ.

За інформацією СБУ, легалізацію вкрадених з автосалонів автомобілів організували члени однієї з свердловських терористичних угруповань, яку очолює колишній депутат міськради цього міста. За посередництва двох киян, включаючи співробітника столичного управління ДАІ, виготовлялися фальшиві свідоцтва про реєстрацію автомобілів і номерні знаки на підставних осіб. Для підробки документів зловмисники отримували конфіденційну інформацію з баз даних ДАІ та вносили в них недостовірні дані для маскування походження машин.

Легалізовані таким чином автомобілі передбачалося завозити в Україну через територію Росії для подальшого продажу. Співробітники спецслужби встановили вже десять спроб легалізації вкрадених в луганських автосалонах автомобілів. Слідчі дії тривають.

Джерело: СБУ

Читайте також:   Вас знімають дорожні камери. Можна не усміхатися

Напишіть відгук