SEAT оснастить хетчбек Leon турбованим газовим двигуном

0
58

Електрифікація автомобілів набирає обертів, але вартість екологічних чистих транспортних засобів часто набагато вище їх аналогів з ДВЗ. Бюджетні марки періодично додають версії з двигунами, що працюють на зрідженому газі – це економічно для кишені власників не тільки з точки зору вартості палива, але й через загальну ціну автомобіля.

Компанія SEAT вирішила випустити версію популярного хетчбека Leon з новим мотором, що працює на зрідженому газі. Цікаво, що силова установка є турбованою – це 1,5-літровий 4-циліндровий варіант на 128 к.с. і 200 Нм крутного моменту, що працює в парі з 6-ступінчастою механікою або семиступінчастим автоматом.

Нова версія отримала назви Leon TGI Evo, і вона стане альтернативою 1,4-літровому турбованому бензинового мотору. При цьому силова установка перебудована спеціально під газ, але зберегла систему Start / Stop, турбонаддув, а поршні виготовлені зі спеціальним хромо-нікелевим покриттям, що підвищує зносостійкість.

Новий SEAT Leon TGI Evo має три резервуара для газу, які забезпечують дальність проїзду з однією заправкою до 500 кілометрів, а переключившись на бензин можна проїхати ще 150 кілометрів.

Ціна на газову версію стане відома ближче до дати старту продажів.

Джерело

Читайте також:   Закону про пільгове розмитнення автомобілів виповнився 1 рік

Напишіть відгук