Seat отримав прибуток вперше за 7 років

0
209

Компанія #Seat закінчила 2015 рік з чистим прибутком 6 млн. євро проти 66 млн. євро збитків у 2014 році. Виручка автовиробника з Іспанії за звітний період виросла на 11% – до 8.3 млрд. євро, а продажі перевищили 400 тис. автомобілів. Разом із публікацією фінансового звіту на прес-конференції в Мадриді був анонсований випуск «компактного вседорожнього кросовера» – потенційного конкурента Nissan Juke.

Автомобілі Seat випускаються на чотирьох заводах концерну Volkswagen. Основне виробництво розташоване в іспанському Марторелі, де в минулому році було випущено 342 907 машин. Ще 27 925 автомобілів зібрали в португальській Пальмеле, 24 516 машин випущено в Словаччині, а на підприємстві Škoda в чеському Млада-Болеславі було виготовлено 19 728 автомобілів.

Распределение производства автомобилей SeatРозподіл виробництва автомобілів Seat

Найбільш продаваною моделлю Seat в минулому році виявився Leon – 161 981 од., другою за популярністю моделлю виявилася Ibiza – 152 433 од., а на третє місце посіла Alhambra з результатом 27 304 проданих автомобілів. Компанія також відзначила в своєму звіті, що «економічна і політична нестабільність у відносинах між Росією і Україною вплинула на дистрибуторську мережу». Зокрема восени 2014 року «Сеат» вирішив покинути російський .

Продажи SeatПродажі Seat

За словами керівника Seat Луки де Мео, компанія очікує продовження зростання в 2016 році. Передумовами для цього є запуск кросовера Ateca, а також поява абсолютно нової вседорожной моделі. У компанії поки не визначилися з ім’ям новинки. Раніше марка запатентувала назви Iqna, Teroqa і Teqta, не виключено, що одне з них буде застосовано до компактного кросовера. Він буде представлений наступної весни, а виробництво буде запущено в 2017 році.

Читайте також:   Австрійські аудитори знайшли недоліки в ремонті доріг Київської області

Напишіть відгук