Седан Mercedes-Benz A-Class офіційно представлений

0
202

Компанія Mercedes-Benz офіційно представила седан A-Class нового покоління. Публічна прем’єра новинки відбудеться восени на автосалоні в Парижі. У продаж модель надійде до кінця 2018 року. Автомобіль побореться за клієнтів з Audi A3. Ціни на седан будуть названі пізніше.

Спочатку автомобіль запропонують з двома двигунами: 1,3-літровим бензиновим агрегатом потужністю 163 к.с. і системою деактивації половини циліндрів при малих навантаженнях, який розроблявся концерном Daimler спільно з компанією Renault. Також клієнтам запропонують 1,5-літровий дизельний агрегат з віддачею 116 л.с. У парі з двигунами працює 6-ступінчаста механіка або 7-діапазонний «робот» з двома зчепленнями. У майбутньому очікується поява спортивної модифікації.

Mercedes-Benz A-Class побудований на модульній платформі MFA. Довжина автомобіля складає 4458 мм, ширина – 1796, висота – 1446 міліметрів, а розмір колісної бази дорівнює 2729 міліметрів. При цьому, автомобіль буде мати один з найнижчих коефіцієнтів опору серед серійних моделей – 0,22.

Джерело: Автосвіт

Читайте також:   Компанія Suzuki представила позашляховик Jimny нового покоління

Напишіть відгук