Сервіс Яндекс.Таксі запрацював в Дніпрі

0
275

В місті Дніпрі 16 грудня офіційно почав працювати онлайн- Яндекс.Таксі. Тариф на подачу автомобіля встановлено такий же як в Харкові, де система була запущена всього два тижні тому.

у Дніпрі Яндекс.Таксі працює за тією ж схемою, що і в інших містах України. Замовити можна на сайті або за допомогою додатків для iOS і Android. Обіцяний час подачі автомобіля – від п’яти до десяти хвилин. Стежити за наближенням машини можна на карті в режимі реального часу.

Подача автомобіля і перші два кілометри шляху стоять 14 грн, далі – 4 гривні за кілометр. Тривалість поїздки на вартість не впливає. «Проїхати по місту п’ять кілометрів – скажімо, від Соборної площі до ТЦ «Вавилон» – можна приблизно за 26 гривень. Якщо пасажир затримається і водієві доведеться чекати його більше п’яти хвилин, вийде трохи дорожче: кожна наступна хвилина коштуватиме 1,5 гривні», – повідомили в компанії Яндекс.Україна. Оплата поки можлива тільки готівкою. У сервісі обіцяють додати можливість безготівкового розрахунку, однак не уточнюють, коли це може статися.

Дніпро – третє України, в якому запустилось Яндекс.Таксі. Восени сервіс запрацював в Києві, а на початку грудня – в Харкові. За кількістю замовлень Київ вже входить в першу п’ятірку серед 46 міст присутності сервісу. В цілому в Україні з Яндекс.Таксі працюють більше 3000 водіїв з трьох десятків таксопарків і диспетчерських. Крім України, сервісом можна користуватися в Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстані та Росії.

Читайте також:   В Україні хочуть конфіскувати авто у п'яних водіїв

Напишіть відгук