Що у вас в багажнику

0
282

Аптечка, вогнегасник і запаска – це той необхідний мінімум, який повинен бути в багажнику вашого автомобіля. Але кожен автолюбитель замислюється, якими предметами, що можуть статися у нагоді у разі непередбачуваної ситуації, потрібно доповнити цей список.

З якими ситуаціями може стикнутися у дорозі і що для цього знадобиться

1. Заміна колеса

Українські дороги місцями нагадують кадри з фільмів про кінець світу, то ж можливість отримати неприємності з колесами збільшується. Найчастіше про допомогу доводиться тільки мріяти, тому вся надія лише на себе. На цей випадок завжди під рукою повинні бути запаска,домкрат і балонний ключ. Бо без них заміна колеса неможлива.

Не зайвим буде також ремонтний комплект для шин, це допоможе при необхідності заклеїти проколоте колесо. Додайте до цього манометр для перевірки тиску в шинах і автомобільний насос.

2. Неочікувана несправність

В дорозі може трапитися всяке. Передбачливий автовласник на всяк випадок тримає у багажнику набір інструментів:

– молоток, викрутку, плоскогубці;

– набір гайкових ключів;

– набір електричних запобіжників і лампочок;

– дрібні запчастини (по можливості і при наявності вільного місця).

3. Медична допомога

Для власної безпеки і можливості надати допомогу тому, хто потребує, в багажнику повинна знаходитися аптечка. Зміст аптечки регламентовано правилами дорожнього руху. Якщо необхідно, то доукомплектуйте аптечку лікарськими препаратами, які вживаєте ви або члени вашої родини.

4. Аварійна зупинка

Про те, що у вас трапилися серйозні проблеми, повідомить знак аварійної зупинки.

Необхідність присутності вогнегасника у машині зумовлено можливістю самозаймання проводки. Про те, які бувають вогнегасники і як зробити правильний можна прочитати тут – Вогнегасник в автомобілі – необхідність, а не примха ДАІ .

Читайте також:   Українці створили персонального Автодиагноста - заощаджуйте на утриманні свого автомобіля

У разі необхідності ремонта автомобіля у нічний у вас повинен бути світловідбиваючий жилет.

5. Погодні умови

Прогнози синоптиків далеко не завжди можуть передбачити різку зміну погоди. Раптова злива або снігопад можуть ускладнити пересування по бездоріжжю. Тут у нагоді вам може стати буксировочний трос.

В осінньо-зимовий період необхідним інструментом стане щітка-шкребок для очищення скла і кузова. Вона допоможе ефективно очистити скло і автомобіль від снігу, ожеледі, дощу.

6. Деякі корисні дрібнички:

– ліхтарик;

– каністра з запасом палива;

– мило, вологі серветки, чисті ганчірки;

– дроти-прикурювачі;

– пара тканинних рукавичок.

Якщо правильно підібрати речі, які повинні бути в багажнику, то це дозволить з меншими втратами вийти з будь-якої непередбачуваної ситуації.

 

 

Напишіть відгук