Щотижня в Києві відкривається точка підзарядки для електромобілів

0
189

У Києві постійно відкривається нові точки підзарядки для електромобілів. Про це заявив у середу, 13 травня, засновник проекту Shooter Костянтин Євтушенко під час тест-драйву електромобіля для Київської міської ради, передає кореспондент НБН.

«Буквально щотижня відкривається одна . І якщо минулого року таких зарядок було дві, то сьогодні їх більше 20 в різних районах, у різних ресторанів, є багато приватних зарядок. Кожен може зробити зарядку у себе вдома. Я заряджаюсь у себе в паркінгу і не бачу проблем », – сказав пан Євтушенко.

У свою чергу, секретар Київради Олексій Резніков зазначив, що за рахунок компанії-постачальника біля будівлі КМДА найближчим часом буде встановлено зарядний пристрій для електрокарів, яким зможуть скористатися всі бажаючі. При цьому Костянтин Євтушенко додав, що сьогодні немає офіційних поставок електромобілів в Україні з -за низького споживчого попиту.

«Зарядний пристрій для електромобіля коштує приблизно від $ 1 тисячі, як і вартість хорошого Wi-Fi роутера», – підкреслив він. За словами фахівця, у електромобілів немає ні коробки передач, ні мастильних матеріалів, ні фільтрів, відповідно обслуговування проходить раз на 40 тисяч км. «40 тисяч км в середньому – це більше року використання», – констатував він.

Читайте також:   Художники розпишуть блок-пости під Києвом

Напишіть відгук