Сильний вітер і автомобіль

0
375

Вітряна погода може вразити прикрими несподіванками. Шквальний вітер найбільш небезпечний для транспортних засобів з високими бортами ( хур). Але й водіям легкових необхідно бути уважними в складних погодних умовах.

В першу чергу, звертайте увагу на мотоциклістів і велосипедистів, яких несподіваним сильним поривом вітру може кинути на вашу машину і спровокувати ДТП.

Будьте готові до того, що навіть у тиху ясну погоду можна чекати раптового пориву вітру на відкритих ділянках дороги, а також на мостах чи при обгоні хур.

Дотримання деяких правил дозволить вам впоратися з проблемами, які виникають під їзди у вітряну погоду:

– тримайте кермо двома руками і дотримуйтесь оптимальної швидкості, яка дозволить швидко зорієнтуватися в небезпечних ситуаціях;

– тримайтеся безпечної дистанції від інших транспортних засобів, особливо від хур; приділяйте особливу увагу мотоциклам і велосипедам в полі зору;

– якщо збираєтесь обганяти транспортні засоби з високими бортами, краще це робити на закритих лісосмугою ділянках дороги;

– шквальний вітер може створити несподівані перепони на шляху у вигляді поламаних гілок чи дерев, тому варто вести автомобіль не дуже швидко.

Візьміть за звичку плануючи поїздку цікавитися прогнозом погоди. Коли не має можливості відкласти через погіршення погодних умов ( сніг, , сильний вітер тощо), вживіть заходи на випадок аварії або поломки ( повністю зарядіть телефон, тримайте в автомобілі теплий і водонепроникний одяг, не буде зайвим і сухий пайок та теплий чай чи кава у термосі).

Читайте також:   Nissan підготував масштабне оновлення електромобіля Leaf

Напишіть відгук