«Сірі» іномарки відвоювали частину авторинку

0
202

В Україні активізувалися продажі так званих «сірих» автомобілів, які завозяться в країну в обхід офіційних імпортерів і дилерів. Точна кількість таких автомобілів невідома, однак за оцінкою аналітиків ринку, зараз можна знайти практично будь-яку марку і модель.

Нові, але «сірі» автомобілі почали активно завозити в 2016 році, переважно з Росії. За оцінкою Автоконсалтингу, найбільш «ходовими» моделями є Hyundai Solaris (Accent для російського ринку), Kia Rio і Volkswagen Polo. Також активізувалися поставки Almera, Nissan Qashqai, Ford Fiesta і Toyota Camry. Автомобілі привозять, в тому числі і під замовлення.

Зростання популярності завезених в обхід офіціалів автомобілів пояснюється відчутною ціновою різницею і розвитком різних схем мінімізації податків. Наприклад, вартість «сірого» VW Polo Sedan з АКПП становить близько 389 тис. грн, в той як цінники офіційних дилерів за машину в порівнянній комплектації перевищують 400 тис. грн. Поставки «сірих» автомобілів налагоджено майже в усі великі міста України, але в різних регіонах домінують різні бренди.

Джерело: Автоконсалтинг

Читайте також:   Реформа паркування: у Київ повернуть евакуатори і блокатори

Напишіть відгук