Скільки українцям доведеться платити за евакуйований автомобіль

0
223

Згідно з новими правилами евакуації транспортних засобів, які почнуть діяти вже завтра, 27 вересня, мінімальна вартість евакуації автомобіля та зберігання його на штрафмайданчику одну добу складе 864 гривні з урахуванням ПДВ.

За евакуацію автомобіля вагою до 2 тон потрібно буде заплатити 600 гривень. До цього потрібно ще додати вартість зберігання автомобіля на штрафмайданчику (перші сім діб – 140 гривень за добу). До того ж не забуваємо про ПДВ і штраф за порушення ПДР. Евакуація важчих машин буде коштувати дорожче.

Як бачите, за неправильно припаркований автомобіль доведеться скоро платити дорого. У яких випадках евакуюють машину? Якщо порушені правила зупинки, стоянки, паркування, якщо не оплачена парковка, якщо припаркований автомобіль значно заважає дорожньому руху.

Автомобіль евакуюють на штрафмайданчик, якщо його залишили на проїжджій частині у два і більше ряди, на трамвайних коліях, мостах, на пішохідних переходах або біля них, на перехрестях і біля них, ближче ніж 30 метрів від зупинки громадського транспорту, ближче, ніж 10 метрів від місця дорожніх робіт тощо.

Неправильна парковка обов’язково повинні бути зафіксована за допомогою фото або відео. Власник евакуйованого автомобіля спочатку повинен оплатити вартість транспортування, зберігання і штраф, після чого зможе його забрати.

Джерело

Читайте також:   Верховна Рада переведе свій автопарк на електромобілі

Напишіть відгук