Skoda витратить на розвиток бізнесу в Китаї два мільярди євро

0
188

Компанія протягом найближчих п’яти років інвестує в розвиток бізнесу в Китаї два мільярди євро. Керівництво чеської марки розраховує за цей час подвоїти кількість продажів в КНР.

Планами щодо розвитку бізнесу в цьому регіоні «Шкода» поділилася в зв’язку з укладенням окремогї угоди з концерном SAIC – головним партнером всього концерну в Китаї. Контракт був підписаний в Празі під час офіційного візиту голови КНР Сі Цзіньпіна.

Виробництво «Шкод» на потужностях SAIC концерн Volkswagen почав в 2005 році – першою моделлю стала Octavia. Згодом почали випускати в КНР хетчбек Fabia, седан і хетчбек Rapid, компактний Yeti і бізнес-седан Superb.

Тепер співпрацю SAIC і Skoda буде розширено – сторони розраховують, що найбільший прибуток в Китаї принесе зростаючий сегмент кросоверів. Також компанії зроблять ставку на розробку гібридних і електричних силових установок.

У 2013 році китайські підприємства Volkswagen випустили мільйонну за рахунком «Шкоду». З 2007 по 2015 рік число продажів чеської марки зросло в десять разів – з 27 тисяч 300 до 281 тисяч 700 автомобілів.

Останньою новинкою Skoda став концепт-кар , представлений в березні на Женевському автосалоні. Прототип є передвісником великого позашляховика, який, як очікується, отримає назву Kodiak. У Китаї публічна прем’єра відбудеться на Пекінському автосалоні, який пройде з 25 квітня по 4 травня.

Читайте також:   Volkswagen назвав дату початку виробництва нового Golf

Напишіть відгук