Слабкі місця в радарах TruCam

0
241

В Україну повернулися радари TruCam. Найкращий спосіб не отримувати штрафи –це  не порушувати правила дорожнього руху. Але знати особливості роботи радарів, щоб уникнути маніпулятивних ситуацій з боку дорожньої поліції, повинен кожен.

  • Температурний режим роботи TruCam – від -10 до +60 градусів. Тому Ви можете сміливо оскаржувати штрафи в сильніший мороз, тому що точність вимірювання не гарантована.
  • Попри те, що лазерний TruCam досить точний, із заявлених раніше 1200 метрів вас навряд чи зловлять у “видошукач”. Ловити порушників починають з 500-700 метрів.
  • Відеозйомка порушника швидкісного режиму починається з 80 метрів (щоб був читабельний номерний знак), якщо на цій відстані у водія вийде сховатися за іншими авто, замір буде вважатися недійсним.
  • Швидкість TruCam вимірює з кроком в 2 кілометри, тому перевищення ліміту всього на 2 кілометри – суперечливе і його можна оскаржити

Як правило, якщо поліція вже зупинила водія, поки його не відпустять, нових водіїв не зупиняють. Тому, якщо ви бачите, що патруль вже з кимось “спілкується”, можете не турбуватися. У свою чергу спроби оскаржити штраф, пославшись на те, що вас відстежили у недозволеному для вимірювання радарами місці, не вийде – радари обладнані точним модулем GPS координат.

Джерело

Читайте також:   У країнах ЄС вперше з 2001 року зросла смертність на дорогах

Напишіть відгук