Smart Forease – новий компактний електромобіль

0
186

На Паризькому автосалоні Smart, який є одним з підрозділів Daimler, і спеціалізується на випуску невеликих автомобілів, представить електричний концепт Smart Forease.

Smart Forease – це концепт мініатюрного сіті-кара. За основу взяли кабріолет Smart EQ ForTwo Cabrio. Виглядає він просто чудово. У нього такий же мінімалістський дизайн, як у концептів Crossblade 2001 року та Forspeed 2011 року.

Слід зазначити, що Forease у порівнянні зі звичайним Smart ForTwo має кілька цікавих особливостей. Наприклад, центральні вентиляційні отвори замінені двома екранами, а дверні ручки «втопили» у кузові.

Силова установка у цього концепту така ж, як і у Smart EQ ForTwo Cabrio, оскільки він побудований на його базі. Smart вже у деяких країнах продає тільки свої електричні моделі (наприклад у США, Канаді та Норвегії). З 2020 року в Європі залишаться тільки електромобілі цього бренду.

Forease отримав поліпшені системи безпеки, а також інші передові технології. Більш детальна інформація про нього стане відома вже наступного тижня. Сподіваємося, що на його основі зроблять серійну версію.

Джерело

Читайте також:   Компанія Land Rover оновила Range Rover Sport

Напишіть відгук